INFOLINKA: +420 318 677 294  (po-pá: 6:00-14:00)            info@profilisty.sk               

Ako odstránite etikety s čiarovým kódom z našich líšt?

EAN kódOspravedlňujeme sa, ale značenie etiketami s čiarovým kódom (EAN kód) vyžaduje prevažná väčšina dnešných odberateľov.

Pokiaľ je to možné, lepiť etikety z vnútornej pohľadovej strany. Bohužiaľ u drobných profilov líšt sa musí nalepiť aj na funkčnú časť. Občas tým vzniká problém, ako ho odstrániť.

Dlho sme testovali etikety s rôznym typom lepidla na nenašli sme žiadne, ktoré by dobre držali a zároveň išli bezo zvyšku sňať.

Prípravok Label OFF

Na odstraňovanie etikiet sa nám osvedčil prípravok LABEL OFF, ktorý lepidlo dobre rozpúšťa a odstráni etiketu i napríklad z papierového obalu bez jeho poškodenia.

Pre menšie množstvo etikiet väčšinou stačí zvyšky lepidla z etikety namočiť čistou teplou vodou a odstrániť napríklad drsnou stranou hubky na riad.

Ostatne, ak lišty lakujete, je vždy dobré predtým celú lištu navlhčiť a po zaschnutí vystúpené vlákna odstrániť brúsnym papierom.

Veríme, že Vám tieto rady pomôžu.

Ak máte iné riešenie, veľmi oceníme, keď sa z neho s nami podelíte.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Pridať komentár
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.